Nurseli İdiz'den Estetik İtirafı...

Usta oyuncu Nurseli İdiz yakında çekimlerine başlayacak komedi filminin senaryosuna çalışırken Nişantaşı’ndaki bir kafede görüntülendi.

Nurseli İdiz'den Estetik İtirafı...
09 Temmuz 2021 - 23:03 - Güncelleme: 09 Temmuz 2021 - 23:06

Estetik takıntılı bir kadını canlandıracağını ancak kendisinin hiç estetiği olmadığını söyleyen İdiz “14’ünde başlayacak çekimler İstanbul’da, bugün provamız vardı zaten. Gonca Vuslateriyle oynayacağız. Biraz rol yapmayı seven, estetiğe çok düşkün bir kadını oynayacağım. Benim tam tersim. Göğsünü yaptırıyor, suratını yaptırıyor öyle bir tip. Ben doğalımdır, kötü oluyor botoksla ifade kaybı oluyor hiç yaptırmadım, şimdilik gerek yok ama biraz daha kırışırsam belki ufak tefek şeyler yaparım ama genlerim sağlam. Trakya genim var benim” diye konuştu.  


İdiz geçtiğimiz yıl son anda kadrosunda olduğu bir filmden Uğur Yücel’in kendisini istemediği için ayrıldığı iddialarının hatırlatılması üzerine şöyle konuştu: “Evet öyle bir şey oldu, Uğurdan mı kaynaklı başkasından mı bilmiyoruz, zaten filmden de haber yok nerede oynayacak ne olacak bilmiyorum. Çok samimiyetimiz yok, görüşmedik ama ‘Benimle alakası yok’ demiş. Sebebini bilmiyorum”

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum